Luso-afro-brazilský karneval 2021

20 / 2  | 20H | Facebook a YouTube

LUSO-AFRO-BRAZILSKÝ MINI-KARNEVAL

Karneval bude letos přímo u vás doma! Připravte si masky, namíchejte caipirinhu a oslavujte s námi!

Portugalské centrum v Praze vás ani v tomto roce nepřipraví o tradiční karnevalovou party. Oslavy proběhnou online v sobotu 20. února. Během dne si budete moct otestovat vědomosti o portugalském karnevalu v našem kvízu. Večer vás potom čeká lekce samby s Veronikou Lálovou, vynikající českou tanečnicí, která se stala múzou karnevalu v Riu de Janeiru 2020, a party s tanečními rytmy DJ Jamby. Pusťte se už teď do přípravy karnevalového kostýmu, protože budeme soutěžit o nejlepší masku.

Jak se zúčastnit karnevalové party? Sledujte živý přenos na Facebooku a YouTube Portugalského centra.

Účast na akci je zdarma.

PROGRAM

po celý den – Karneval v Portugalsku KVÍZ

Víte něco o portugalském karnevalu? Jaká místa během něj navštívit? Znáte nějakou tradiční masku? Sledujte náš Fb a dozvíte se více! 20. února si pak můžete vyzkoušet náš kvíz. Ze správných odpovědí vylosujeme jednoho výherce! 🎇

ODKAZ NA KVÍZ

20:00 – Lekce samby s Veronikou Lálovou

Zveme vás na lekci samby s profesionální tanečnicí, výherkyní Star Dance a múzou karnevalu v Rio de Janeiro z roku 2020, Veronikou Lálovou! Stačí se dobře naladit a připojit se k nám do společného online kurzu přes zoom! Hodina bude vedena v češtině. Těšíme se na vás! 🕺🏽💃

21:00 – Party s DJ Jambou – Balumuka Project

Angolský DJ Jamba Mulimbwe rozehraje náš karnevalový v rytmech samby, funku, kudura, rocku a hip-hopu! Tanečník, choreograf a učitel tance Jamba založil první angolský festival v České republice Balumuka Kizomba. Lusofonní publikum tohoto DJ a Mc dobře zná z oblíbených brazilských, latino a afro party v Praze!

21:30 – Soutěž o nejlepší kostým a pokračování party s DJ Jambou

Pošlete nám fotku v kostýmu na e-mail info@institutocamoes-praga.cz, do zprávy na Facebooku nebo ji sdílejte přímo v události. Už teď jsme zvědaví, jaký kostým jste si připravili!