Luso-afro-brazilský karneval 2023

25 / 2  | 19H30 | Malostranská beseda klub

Zveme vás na karnevalovou party s živou hudbou a tancem v lusofonních rytmech. Součástí večera bude soutěž o nejlepší masku a tombola s cenami od našich partnerů. Těšit se můžete také na koktejl caipirinha a další gastronomické zážitky. Událost pořádá spolek Lusofonia Aberta s podporou řady partnerů.

DJ MARTIN MIKULÁŠ

foto: Petr Vidomus pro Český rozhlas

DJ MARTIN MIKULÁŠ působí v pořadu Vinyl Session ve vysílání Český rozhlas Jazz. Jeho láskou jsou vinyly, vede record shop a vlastní vinylový label. Pro své posluchače vybírá především jazzové, funkové a soulové skladby, zajímá ho ale i brazilská bossa nova. Během karnevalového večera s námi bude sdílet radost z tohoto i dalších žánrů a především z role DJ.

Více o Martinově práci pro rozhlas

BRASILEUROS

BRASILEUROS je mezinárodní kapela (SK, CZ, UY) hrající brazilskou hudbu. Projekt vznikl kolem české zpěvačky a perkusionistky Lenky Novotné a slovenského kytaristy Juraje Holody, kteří spolu studovali na institutu tradiční brazilské hudby „Escola de Choro Raphael Rabello“ v brazilském hlavním městě Brasília. Později začali spolupracovat se svým bývalým spolužákem z Konzervatoře Jaroslava Ježka v Praze – skvělým slovenským jazzovým pianistou Tomášem Jochmannem, který k projektu přizval fenomenálního basistu Andrése Ibarburu z Uruguaye. Na bicí bude hrát Ioannis Avramidis z Ukrajiny.

Facebook kapely

YouTube kapely

Přijďte si s námi užít rozmanitost portugalsky mluvících zemí!

Vstup: 150 Kč (platí se na místě)

Více informací na Facebooku.

S podporou:

Portugalské centrum Camões v Praze

Velvyslanectví Portugalska v ČR

Partneři:

Brasil Fest Brno

CerFis Wines

MFDF Ji.hlava

Národní filmový archiv – Kino Ponrepo

Oliveira Wine Tapas Market

Palác Akropolis

Světlana Brandão

Turismo de Portugal